Regionalny Misjonarz

Des Moines
Typ: Kler
Opublikowano 21 marca 2024 r
Stanowisko
Nazwa kościoła lub organizacji
Diecezja Episkopalna Iowa
Lokalizacja
Des Moines
Opis stanowiska
Diecezja Iowa poszukuje trzech księży rozwijających służbę, mających prawdziwe serce do wyposażania i wzmacniania świeckich przywódców. Poszukujemy kreatywnych i żądnych przygód animatorów społeczności, którzy wyznają teologię obfitości, aby służyć jako Misjonarze Regionalni. Każdy Misjonarz Regionalny będzie współpracował z maksymalnie dziewięcioma zgromadzeniami i siecią istniejących przywódców świeckich i duchownych w tych obszarach regionalnych w ramach grupy wzajemnego uczenia się i wsparcia. Misjonarze ułatwią zaangażowanie kohorty w bogatą formację teologiczną i praktyki duchowe, a także metody rozwoju zgromadzeń i społeczności. Będą korzystać z badań opartych na danych opracowanych na Uniwersytecie Stanowym Iowa w ramach projektu Inteligentne zmniejszanie obszarów wiejskich inicjatywy i inne narzędzia umożliwiające zborom budowanie nowych partnerstw, utrzymywanie tętniących życiem społeczności w rzeczywistości wyludnienia oraz wzmacnianie sieci relacji, interakcji i zasobów w każdej społeczności.

Z modlitwą poszukujemy doświadczonych moderatorów, swobodnie prowadzących dyskusje osobiście i na Zoomie, którzy mają doświadczenie w pracy z małymi kościołami i małymi miasteczkami. Jeśli czujesz, że Duch wzywa Cię do pracy z zaangażowanymi naśladowcami Jezusa, którzy będą z Tobą współpracować w poszukiwaniu dobra swoich sąsiadów i jesteś ciekawy odkrywania nowych sposobów zapewnienia jakości życia w małych miasteczkach, pobierz i przejrzyj pełne ogłoszenie o pracę i opis inicjatywy dla dalszych szczegółów.

Rodzaj zobowiązania
Pełny etat
Czy ta praca jest opłacalna?
Tak
Proces aplikacji
Wyślij swoje portfolio OTM lub odpowiednik ELCA, CV i list motywacyjny do Rev. Cn. Meg Wagner przy mwagner@iowaepiscopal.org.
Termin składania wniosków
04/21/2024
Link do oferty pracy lub aplikacji
Strona internetowa