Rektor

Guadalajara, Jalisco, Meksyk
Opublikowano 20 maja 2024
Stanowisko
Rektor
Nazwa kościoła lub organizacji
Kościół anglikański Świętego Marka
Lokalizacja
Opis stanowiska
Kościół św. Marka, założony przez amerykańskich mieszkańców Guadalajary, został założony w 1943 roku i jest jedną z najstarszych parafii kościoła anglikańskiego w Meksyku. Oprócz kongregacji z Meksyku i USA, służymy międzynarodowemu zgromadzeniu wielu narodowości, które przybyły do ​​Guadalajary z całego świata. Poszukujemy proboszcza, który zna język angielski (hiszpański będzie zaletą, ale nie jest konieczny) i który podejmie wyzwanie dotarcia do wielu tysięcy obcokrajowców mieszkających w jednym z największych i najbardziej kosmopolitycznych miast Meksyku. Do Stanów Zjednoczonych można dojechać samolotem w niecałe dwie godziny. Guadalajara charakteryzuje się umiarkowanym klimatem przez cały rok, niskimi kosztami utrzymania oraz doskonałym zapleczem transportowym, medycznym, kulturalnym i edukacyjnym. Działają tu Walmart, Costco i wiele innych znanych marek. Idealnym kandydatem byłaby osoba gotowa do przejścia na emeryturę lub niedawno przechodząca na emeryturę, posiadająca duże doświadczenie w głoszeniu kazań, docieraniu do społeczności, opiece duszpasterskiej i administracji. Jesteśmy małym, ale rozwijającym się, zróżnicowanym, otwartym i afirmującym zgromadzeniem z pięknym kościołem i salą wspólnotową. i ogrodu, w pobliżu wkrótce otwartego nowego konsulatu USA. Jesteśmy stabilni finansowo i przygotowani do dalszego rozwoju. Choć nie możemy zaoferować wynagrodzenia konkurencyjnego w stosunku do stawek amerykańskich, możemy zaoferować konkurencyjny dodatek mieszkaniowy, a koszty życia tutaj, jak już wspomniano, są znacznie niższe niż w USA. Jest to szansa dla osoby żądnej przygód i energii, która szuka nowych wyzwań.
Rodzaj zobowiązania
Pełny czas
Czy ta praca jest opłacalna?
Tak
Proces aplikacji
Wyślij list motywacyjny i CV na adres wjhchapman@gmail.com
Termin składania wniosków
08/31/2024