Rektor

Chapala, Meksyk
Opublikowano 30 maja 2024
Stanowisko
Rektor
Nazwa kościoła lub organizacji
Kościół anglikański św. Andrzeja
Lokalizacja
Riberas del Pilar, Chapala, Jalisco, Meksyk
Opis stanowiska
Kościół anglikański/episkopalny św. Andrzeja poszukuje inspirującego nauczyciela, przywódcy i kaznodziei. Jest to praca na pół etatu/pełny etat (do 35 godzin tygodniowo z jedną niedzielą wolną w miesiącu). Znajdujemy się w Riberas del Pilar, Jalisco, Meksyk. Miasta te leżą nad brzegiem jeziora Chapala, 40 mil od Guadalajary, drugiego co do wielkości miasta Meksyku. Obszar ten jest domem dla około 30,000 XNUMX „obcokrajowców” z USA i Kanady, którzy zdecydowali się tu zamieszkać ze względu na niedrogie mieszkania, doskonałą pogodę i sieci społecznościowe.

Andrzeja szuka kogoś:

  • Z doświadczeniem w rozwijaniu kościoła. Nasze obecne zgromadzenie jest małe i chcemy przyciągnąć nowych członków.
  • Posiadający rozległe doświadczenie w Kościele anglikańskim/episkopalnym.
  • Kto będzie stabilny, niezawodny i zaangażowany.
  • Kto ma doświadczenie z seniorami.

Nasza rozmowa może być odpowiednia dla kogoś, kto rozważa przejście na emeryturę i chciałby rozważyć „karierę na bis”.

Mile widziana jest znajomość języka hiszpańskiego, ale nie jest ona obowiązkowa. Około 98% kongregacji w St. Andrew's mówi po angielsku.

Rodzaj zobowiązania
Pełny etat
Czy ta praca jest opłacalna?
Tak
Proces aplikacji
Zainteresowane osoby mogą poprosić o profil parafii i transmitować na żywo nasze nabożeństwa na Facebooku pod adresem: Anglikański św. Andrzeja, jezioro Chapala. Jeśli czujesz Boże przyciąganie do naszego wyjątkowego obszaru, służby i służby; prosimy, aplikuj na to stanowisko i pomóż nam rozwijać nasz kościół w tej pięknej i różnorodnej społeczności. CV prosimy przesyłać na adres: Cheri Ware, candsinmex@gmail.com
Termin składania wniosków
07/02/2024