Profesor kaznodziejstwa w seminarium Bexley Seabury

Zdalny
Typ: Duchowieństwo lub świeccy
Opublikowano 4 grudnia 2023
Stanowisko
Profesor głoszenia
Nazwa kościoła lub organizacji
Seminarium Bexley Seabury
Lokalizacja
Poza murami — zdalnie
Opis stanowiska
Bexley Seabury zatrudnia pełnoetatowego profesora kaznodziejstwa rozpoczęcie pracy od 1 lipca 2024 r. Stopień otwarty (wykładowca, asystent, profesor nadzwyczajny lub profesor zwyczajny) w oparciu o doświadczenie. Poszukujemy doświadczonego i dynamicznego kaznodziei i nauczyciela głoszenia. Oczekuje się wcześniejszego doświadczenia w służbie, a doświadczenie w nauczaniu jest wysoce pożądane.

Kandydat powinien posiadać MDiv i może zostać wyświęcony w Kościele episkopalnym lub kościele pozostającym z nim w komunii (albo części globalnej Wspólnoty Anglikańskiej, albo ELCA, albo innego kościoła nieanglikańskiego). Preferujemy, aby kandydat posiadał stopień końcowy (DMin, ThD, PhD); oczekujemy, że kandydat wykaże się umiejętnością skutecznego nauczania w internetowych i hybrydowych środowiskach edukacyjnych, będzie podzielał zaangażowanie naszego seminarium na rzecz wykorzenienia rasizmu i białej supremacji, będzie chętny do głoszenia ewangelii i pomoże formować innych, aby robili to samo, szczególnie w kontekst liturgii.

Kandydaci powinni umieć pracować z różnorodnymi uczniami i nauczać ich, pomagając im identyfikować kwestie mające wpływ na głoszenie i przesłanie ewangelii w wielu kontekstach. Obejmuje to znaczenie łaski Bożej oraz sposób, w jaki ewangelia jest słyszana w grupach niedominujących, takich jak Afrykanie i Afroamerykanie, Amerykanie Ameryki Łacińskiej, rdzenni Amerykanie, Azjaci i Amerykanie pochodzenia azjatyckiego, kobiety/feministki/mujerista i/lub osoby queer/ populacje LGBTQ. Należą do nich także kontekstowe wyzwania konsumpcjonizmu, wirtualnego kościoła i łączenia ponad różnicami.

Odwiedzić TUTAJ więcej informacji.

Rodzaj zobowiązania
Pełny etat
Czy ta praca jest opłacalna?
Tak
Proces aplikacji
Aby złożyć wniosek, odwiedź https://www.bexleyseabury.edu/professor-of-preaching-bexley-seabury/ i prześlij wszystkie wymagane materiały nie później niż do 15 marca 2024 r.
Termin składania wniosków
03/15/2024
Link do oferty pracy lub aplikacji
Strona internetowa
www.bexleyseabury.edu