Dyrektor ds. Dzieci, Młodzieży i Rodziny

Colorado Springs, CO
Opublikowano 2 lip 2024
Stanowisko
Nazwa kościoła lub organizacji
Kościół Episkopalny św. Michała
Lokalizacja
Opis stanowiska
Kościół św. Michała to tętniący życiem, naładowany intelektualnie, rozwijający się kościół o rozmiarach programowych, założony w 1957 r. z misją dawajcie poznać Chrystusa w naszych murach i poza nimi. Dyrektor ds. Dzieci, Młodzieży i Rodziny przewodniczy opracowywaniu i wdrażaniu możliwości formacji i wspólnoty dla dzieci, młodzieży i rodzin. Stanowisko to sprzyja i utrzymuje silne relacje z dziećmi, młodzieżą i rodzinami, jednocześnie zachęcając dzieci i młodzież do poznania Boga, dzielenia się miłością Chrystusa z innymi oraz uczestniczenia w służbie, rekolekcjach i innych doświadczeniach transformacyjnych. Pełne informacje można znaleźć w linku do wpisu, ale najważniejsze zadania obejmują:

Promowanie i wspieranie przyjaznego, pełnego miłości, zachęcającego i skupionego na Chrystusie środowiska dla dzieci i młodzieży ze szpitala św. Michała.

Tworzenie, rozwijanie i ewaluacja programów i inicjatyw, które pomagają dzieciom, młodzieży i rodzinom wzrastać i pogłębiać wiarę.

Nadzór i zarządzanie budżetem duszpasterstwa dzieci i młodzieży oraz zakup artykułów niezbędnych do programowania.

Jasne i dokładne przekazywanie parafianom szczegółów programu i wydarzeń.

Marzenia i współpraca z Rektorem, świeckimi liderami i personelem w celu rozwijania możliwości i doświadczeń transformacyjnych.

Prowadzenie środowych grup młodzieżowych w szkołach średnich i średnich, identyfikowanie, szkolenie i wzmacnianie dorosłych świeckich liderów do pomocy.

Prowadzenie niedzielnej kaplicy dziecięcej podczas nabożeństwa dla dzieci w wieku podstawowym o godz. 10:30.

Rodzaj zobowiązania
Pełny lub niepełny etat
Czy ta praca jest opłacalna?
Tak
Proces aplikacji
Prześlij następujące informacje do rector@stmikeschurch.com przed 1 sierpnia 2024 r.
– List motywacyjny zawierający informację o stanowisku, na które aplikujesz
– Aktualne CV
– Odpowiedzi na dwa poniższe pytania na jednej kartce papieru
1. Dlaczego interesuje Cię to stanowisko i dlaczego uważasz, że masz wyjątkowe kwalifikacje?
2. Opowiedz o momencie transformacji w swoim życiu, którego doświadczyłeś i/lub podzieliłeś się Bożą miłością.
Termin składania wniosków
08/01/2024
Link do oferty pracy lub aplikacji
Strona internetowa
www.stmikeschurch.com