Dyrektor Diecezjalny ds. Komunikacji

Louis, MO
Opublikowano 22 maja 2024
Stanowisko
Nazwa kościoła lub organizacji
Diecezja Biskupów Missouri
Lokalizacja
Louis, MO
Opis stanowiska
Obowiązki:
  • Opracuj i wdrożyj kompleksowy plan komunikacji, który jest zgodny z misją i wizją Diecezji.
  • Nadzoruj wszystkie aspekty komunikacji diecezjalnej, w tym stronę internetową, kanały mediów społecznościowych, biuletyny elektroniczne i publikacje drukowane.
  • Zarządza relacjami z mediami, kultywując relacje z dziennikarzami i zapewniając pozytywne relacje prasowe dla Diecezji.
  • Zapewnij wsparcie komunikacyjne biskupowi, jego personelowi i parafiom w całej diecezji.
  • Nadzoruj produkcję wideo i transmisji na żywo, zapewniając profesjonalną i wciągającą obecność w Internecie.
  • Zarządzaj marką diecezji i zapewniaj spójny przekaz na wszystkich platformach komunikacyjnych.
  • Bądź na bieżąco z najnowszymi trendami i najlepszymi praktykami w komunikacji cyfrowej.
  • Kieruj i mentoruj zespół pracowników komunikacji i wolontariuszy.
Oferujemy pełen pakiet świadczeń, wynagrodzenie do uzgodnienia w zależności od doświadczenia. Umiejętności informatyczne będą dodatkowym atutem. Będziemy mieć dwie osoby kontraktowe, które będą angażować się w projekty i pomagać w planowaniu konwencji. Byliby częścią ekscytującego i zdrowego personelu diecezjalnego.
Rodzaj zobowiązania
Pełny etat
Czy ta praca jest opłacalna?
Tak
Proces aplikacji
Wszyscy kandydaci muszą przesłać list motywacyjny i CV do 1 lipca
Kontakt: Wielebny Canon Doris Westfall
1210 Locust Street
St. Louis, Mo 63103
Termin składania wniosków
07/01/2024
Strona internetowa
www.diocesemo.org