Minister ds. Dzieci (PT)

Washington, DC
Opublikowano 10 czerwca 2024
Stanowisko
Minister Dzieci
Nazwa kościoła lub organizacji
Christ Church na Kapitolu
Lokalizacja
Opis stanowiska
Christ Church to prężnie rozwijająca się kongregacja episkopalna położona w centrum Kapitolu. Nasza zróżnicowana społeczność obejmuje ludzi w każdym wieku, każdej rasy, orientacji seksualnej, pochodzenia religijnego, ideologii politycznej i pozycji społeczno-ekonomicznej. Służymy naszej okolicy od 1794 roku i szukamy kogoś, kto dołączy do naszego zespołu!

Mamy energiczne zgromadzenie małych dzieci i poszukujemy doświadczonego pastora do spraw dzieci, który pomagałby w ich formacji w niepełnym wymiarze godzin.

W niedzielę odprawiane są dwa nabożeństwa: jedno o godzinie 9:00 z kaplicą dla dzieci i ograniczoną muzyką oraz drugie o godzinie 11:00 z chórem. Zajęcia Szkoły Niedzielnej odbywają się w godzinach 10:00–10:45. Jesienią 2022 roku rozpoczęliśmy realizację programu Godly Play dla dzieci w wieku PreK3 – 5. klasa.

 Godziny pracy i wynagrodzenie

  • Stanowisko niepełne, niezwolnione, podlegające bezpośrednio Rektorowi i pracujące pod nadzorem Prorektora.
  • 16 godzin tygodniowo, w niedziele od 8:30 do 12:30 oraz jeden dzień w biurze. (Inną pracę mogę wykonać zdalnie.)
  • Wynagrodzenie wynosi około 20,000 XNUMX dolarów rocznie, w zależności od doświadczenia.

Zainteresowany?

List motywacyjny, listę dwóch referencji i życiorys prześlij e-mailem na adres wielebnego Johna Kellogga rector@washingtonparish.org.

Rodzaj zobowiązania
Etat
Czy ta praca jest opłacalna?
Tak
Proces aplikacji
Termin składania wniosków
07/15/2024
Strona internetowa
www.washingtonparish.org