Church of England wydaje pierwszy świąteczny singiel „At the Heart of Christmas”

Opublikowano 1 grudnia 2021

[Kościół Anglii] Kościół anglikański wydał świąteczny singiel w ramach kampanii mającej na celu zachęcenie większej liczby ludzi do usłyszenia prawdziwej historii Bożego Narodzenia za pośrednictwem lokalnego kościoła.

Singiel, nowa kolędowa wersja utworu „In the Bleak Midwinter” autorstwa jednej z najlepszych młodych kompozytorek w kraju, Rebeki Dale, będzie stanowił ścieżkę dźwiękową do tegorocznej kampanii bożonarodzeniowej Kościoła anglikańskiego.

Singiel jest dostępny na wszystkich platformach streamingowych od 1 grudnia. Teraz może być przesyłane strumieniowo lub pobierane online

„At the Heart of Christmas” to temat Kościoła anglikańskiego na Adwent i Boże Narodzenie 2021 r.

Lokalne kościoły w całym kraju będą zapraszać swoje społeczności – osobiście i online – do świętowania i dzielenia się dobrą nowiną o narodzinach Chrystusa podczas specjalnych nabożeństw i wydarzeń, wspieranych przez szeroką gamę środków krajowych.

Przeczytaj całą historię tutaj.


Tagi