Adwent na Instagramie: zobacz, jak świat anglikański świętuje i przyłącz się!

Opublikowano 1 grudnia 2017

[Serwis informacyjny o komunii anglikańskiej] Serwis informacyjny Wspólnoty Anglikańskiej uruchamia nową funkcję w mediach społecznościowych – dając anglikanom na całym świecie szansę podzielenia się swoimi doświadczeniami z Adwentu i Bożego Narodzenia.

Nowy kanał na Instagramie zacznie działać w niedzielę 3 grudnia. Będzie zawierał zdjęcia i filmy pokazujące, jak anglikanie obchodzą te pory roku. ACNS ma nadzieję pokazać, jak świętują różne tradycje w komunii – dlaczego więc nie zrobić kilku zdjęć lub nagrać filmu i wysłać nam materiał?

Kanał można śledzić tutaj @anglicanews. Czytelnicy mogą przesyłać zdjęcia i filmy pokazujące, jak ich kościół, parafia czy diecezja świętuje Adwent i Boże Narodzenie.

Wyślij wiadomość e-mail na adres news@aco.org z INSTAGRAM w nagłówku tematu. W Nowym Roku ACNS będzie nadal wykorzystywać swoje konto na Instagramie do zaznaczania innych pór roku i wydarzeń w kalendarzu Kościoła.

Nie na Instagramie?

Media społecznościowe mogą wydawać się nieco zniechęcające. Ale Instagram jest bardzo prosty. Chodzi o udostępnianie zdjęć i filmów za pośrednictwem komputera stacjonarnego, laptopa lub smartfona. Uczestnicy muszą pobrać aplikację na swoje telefony komórkowe lub odwiedzić instagram.com jeśli korzystają z komputera stacjonarnego lub laptopa.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź pomoc.instagram.com.


Tagi